Pompy ciepła ALPHA INNOTEC

LWC 60 - 120 powietrze/woda serii Compact

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Pompy serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 6 LWC6do 12 kW. Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum. Compact oznacza małą powierzchnię niezbędną do ustawienia pomimo wielu zintegrowanych w pompie elementów. Dzięki temu czas jak i koszty zamontowania centrali są zminimalizowane. Możliwe jest przyłączenie zewnętrznego zasobnika c.w.u (o pojemności 300-500l). Urządzenia LWC mogą być podłączane po stronie wydmuchu powietrza do wyboru po lewej lub prawej stronie. Zmiana strony jest możliwa na miejscu instalacji!

LW 100-260 M-I i LW 330 M-I powietrze/woda serii Standard

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Urządzenia serii Standard do ustawienia wewnętrznego są dostępne w siedmiu wariantach – o mocy od 10 do 33 kW. Pompy dostosowane do temperatury zewnętrznej do –20°C i temperatury zasilania do 60°C.

LW 150-320 H-I - ustawiana wewnętrznie Seria H

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Pompy serii H do ustawienia wewnętrznego można stosować w trybie monoenergetycznym w budynkach o zapotrzebowaniu na moc grzewczą od 15 kW do 32 kW. Te urządzenia pozwalają na uzyskanie temperatury na zasilaniu do 65°C, a więc są dobrym wyborem dla budynków modernizowanych.

LW 70-80 A, LW 120 A, LW 310 A - USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE seria Standard 55°C

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Pompy powietrze/woda do ustawienia zewnętrznego można zastosować w prawie każdym przypadku. Zakres oferowanych mocy: od 6,9 do 31 kW. Gdy niepotrzebna jest temperatura na zasilaniu wyższa niż 60°C, pompy te można stosować również w modernizowanych budynkach.

LW 150-320 H-A - USTAWIENIE ZEWNĘTRZNE seria Standard 65°C

o ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Szczególnie wydajne pompy ciepła powietrze/woda do ustawienia zewnętrznego specjalnie dla modernizowanych budynków. Urządzenia są wyposażone w "specjalne LW_120A2sprężarki" i nadają się optymalnie do sytuacji, w których wymagana jest temperatura na zasilaniu 65 °C. Wysokotemperaturowe pompy ciepła są przeznaczone dla zapotrzebowań na ciepło do 32 kW.

WZS 60-100 H/(K) - glikol/woda serii Compact

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u., opcjonalnie także do chłodzenia. Centrala cieplna oparta jest na pompie ciepła glikol/woda. W zależności od wielkości budynku można wybrać urządzenie o mocy 6 kW, 8 kW lub 10 kW. W urządzeniu jest zintegrowany zasobnik c.w.u. o pojemności 200 litrów. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 65 °C.

2 miejsce w teście "Stiftung Warentest"

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie łatwego w obsłudze, wyjmowalnego modułu pompy ciepła. Wewnątrz modułu znajduje się kompletny obieg chłodniczy ze sprężarką i pompą obiegową dolnego źródła. Dzięki takiej budowie centrala cieplna jest jeszcze lepiej wyciszona i należy do najcichszych pomp ciepła dostępnych na rynku.

SWC 60-170 H/(K) - glikol/woda serii Compact

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u., opcjonalnie także do chłodzenia. Pompy serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 6 do 17 KW. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatury do 65 °C. Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum.

SWC 230-330 (K) - glikol/woda serii Compact

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u., opcjonalnie także do chłodzenia. Pompy serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 23 do 33 KW. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 55 °C. Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum.

Wielkość I do 82 kW, wielkość II do 160 kW - glikol/woda serii Professionell

Pompy Professionell serii M są oferowane w dwóch wielkościach. Wielkość I do 82 kW, wielkość II do 160 kW. Wysokowydajne pompy ciepła glikol/woda z dwoma sprężarkami, specjalnie do zastosowania w większych budynkach mieszkalnych, biurowych lub przemysłowych. W razie potrzeby można ustawić obok siebie kilka pomp tej serii. Dostosowane do maksymalnej temperatury zasilania do +55 °C.

Wielkość I do 50 kW, wielkość II do 100 kW - dużej mocy serii H o temperaturze zasilania do + 65 °C

Pompy ciepła o dużej mocy serii H o temperaturze zasilania do + 65 °C Pompy Professionell serii H są oferowane w dwóch wielkościach. Wielkość I do 50 kW, wielkość II do 100 kW. Wysokowydajne pompy ciepła solanka/woda z dwoma sprężarkami o mocy do 100 kW, specjalnie do zastosowania w większych budynkach mieszkalnych, hotelach i domach opieki, gdzie przepisy wymagają temperatury c.w.u. + 60 °C w punktach poboru. W razie potrzeby można ustawić obok siebie kilka pomp tej serii. Dostosowane do maksymalnej temperatury zasilania do +65 °C.

WWC 100-220 H/X - woda/woda serii Compact

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Pompy woda/woda serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowania na moc grzewczą od 10 do 22 KW. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 65°C. Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum.

WWC 280-440 X - woda/woda serii Compact

Do ogrzewania i przygotowywania c.w.u. Pompy woda/woda serii Compact są łatwym do instalacji rozwiązaniem dla zapotrzebowaia na moc grzewczą od 28 do 44 KW. Możliwa do uzyskania na zasilaniu temperatura do 60°C. Planowanie i instalacja zredukowane są przy tych urządzeniach do minimum.

WWP 500-1100 X - woda/woda serii Professionell

Wysokowydajne pompy ciepła woda/woda ze specjalnym wymiennikiem, do zastosowania w większych budynkach mieszkalnych, biurowych lub przemysłowych. W razie potrzeby można ustawić obok siebie kilka pomp tej serii, osiągając moc do ok. 430 kW. Dostosowane do maksymalnej temperatury zasilania do +60 °C oraz minimalnej temperatury wody gruntowej do +7 °C.