O nas

Firma CIEPŁODOM - Pompy Ciepła z Bydgoszczy działa na polskim rynku już od 1996 roku. Oferujemy Państwu kompleksową realizację inwestycji począwszy od projektu technicznego, lub też aneksu do istniejącego już projektu, poprzez wykonanie Dolnego Żródła Energii w postaci sond pionowych lub też kolektora płaskiego.

Wykonamy dla Państwa instalację centralnego ogrzewania wraz z zamontowaniem i uruchomieniem pompy ciepła. Naszą działalność u Państwa nie kończymy na montażu, lecz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Wszelkie prace wykonujemy za pomocą własnego sprzętu tj. wiertnice, koparka oraz za pomocą własnych wysoko wykwalifikowanych pracowników , nie posiłkując się wykonawcami obcymi. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje, atesty i certyfikaty dla montażu i serwisowania pomp ciepła, ale co najważniejsze wieloletnie doświadczenie w pracy z pompami ciepła oraz kilkuset zadowolonych klientów. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług oraz montowanych przez nas urządzeń , a także stosowanych przez nas materiałów instalacyjnych.

W celu zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi inwestycji wykonujemy również takie zadania jak instalacja wod-kan, instalacja rekuperatorów czy też instalacje solarne i oczyszczalnie scieków.